Jaką biżuterię lubią nosić mężczyźni?

Jaką biżuterię lubią nosić mężczyźni?

Biżuteria dla mężczyzn coraz modniejsza

Mimo, że to o paniach częściej się myśli, jeśli chodzi o biżuterię, to u panów można ją zobaczyć coraz częściej i to nie tylko w postaci spinek do mankietów czy zegarka. Przez długi czas przyjmowało się, że dopuszczalna jest tylko obrączka czy wcześniej wymienione spinki, czy czasomierz. Aktualnie jest zupełnie inaczej i wśród wielu wyrobów jubilerskich można spotkać też bardzo dużo drogocenności dla panów.

Co z biżuterii noszą mężczyźni?

Coraz częściej na ich rękach można zobaczyć bransoletki. Jeśli się odpowiednio dobierze jej wzór i materiał, z jakiego ma być wykonana, to będzie idealnym dodatkiem nie tylko do „luźnego” stroju codziennego, ale też do eleganckiej marynarki. Naszyjniki i wisiory są równie chętnie zakładane przez płeć męską i nie chodzi tutaj tylko o nieśmiertelniki czy wisiorki z krzyżykiem, jest wiele ciekawych motywów, które panowie mogą zawiesić na łańcuszku. Często otrzymują pierwszą literę imienia swojej ukochanej lub motywy związane z wykonywaną pracą, lub pasją. Jest naprawdę bardzo dużo możliwości. Jeśli chodzi o palce to tylko obrączka? Wcale nie! Pierścionki czy sygnety są równie chętnie zakładane przez panów, jak bransoletki. Może nie są noszone na co dzień (często się to wiąże z wykonywanym zawodem i ryzykiem, jakie może powstać podczas noszenia biżuterii), jednak podczas oficjalnych wyjść czy nawet spotkanie ze znajomymi sprawia, że mężczyźni lubią założyć coś na palce. Kolczyki u niego, a nie u niej? Jest to coraz częstszy widok. Wielu panów przekuwa sobie jedno ucho, a nawet dwa. Lubią mieć w swojej kolekcji biżuterii kolczyki o różnych wzorach, rozmiarach czy kolorach.

Zdania są podzielone co do tego, czy mężczyźni powinni nosić biżuterię, czy nie. Jednak nie obowiązują co do tego żadne zakazy, więc wszystko zależy od indywidualnej decyzji każdego pana. Biżuteria, która jest odpowiednio dobrana, nie jest przesadna, będzie wyglądała idealnie zarówno na kobiecie, jak i na mężczyźnie. A czasami mały dodatek na przykład w postaci bransoletki potrafi doskonale uzupełnić cały look.

Wszystkie komentarze