Kolczyki srebrne 925 z czerwoną cyrkonią na sztyfcie rubinowe wkrętki 1,39g
  • Nowy
  • Kolczyki srebrne 925 z czerwoną cyrkonią na sztyfcie rubinowe wkrętki 1,39g
  • Kolczyki srebrne 925 z czerwoną cyrkonią na sztyfcie rubinowe wkrętki 1,39g
  • Kolczyki srebrne 925 z czerwoną cyrkonią na sztyfcie rubinowe wkrętki 1,39g
  • Kolczyki srebrne 925 z czerwoną cyrkonią na sztyfcie rubinowe wkrętki 1,39g

Kolczyki srebrne 925 z czerwoną cyrkonią na sztyfcie rubinowe wkrętki 1,39g

LOVRIN
109 zł
Grawer
Całkowita cena z wybranymi opcjami
Wysyłka: 24 godziny

*dotyczy zamówień złożonych do godziny 12

Ilość
favorite_border favorite

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Producent i osoba odpowiedzialna za produkt

Odpowiedzialność za produkt

Producent Grupa Lovrin Sp.Z.O.O. Al. Piłsudskiego 70 33-300 Nowy Sącz Poland [email protected] +48 883714888

Osoba odpowiedzialna Grupa Lovrin Sp.Z.O.O. Al. Piłsudskiego 70 33-300 Nowy Sącz Poland [email protected] +48 883714888

Eleganckie i pełne pasji kolczyki srebrne 925 z czerwoną cyrkonią na sztyfcie rubinowe wkrętki to klasyczny dodatek, który przyciąga wzrok intensywną barwą. Ich minimalistyczna forma sprawia, że są idealnym wyborem zarówno na codzienne wyjścia, jak i na wyjątkowe okazje, dodając stylizacji luksusowego charakteru.

Opis

Te wyjątkowe kolczyki wkrętki to połączenie szlachetnego kruszcu z głęboką, soczystą czerwienią, która imituje blask naturalnego rubinu. Centralnym punktem biżuterii jest lśniąca czerwona cyrkonia, która została osadzona w taki sposób, aby maksymalnie eksponować jej fasetowanie i zdolność do odbijania światła. To doskonała propozycja dla kobiet, które cenią sobie wyraziste, a zarazem subtelne akcenty w swojej garderobie.

Najważniejsze informacje:

  • Materiał: srebro próby 925
  • Kamień: czerwona cyrkonia o rubinowym odcieniu
  • Rodzaj zapięcia: sztyft (wkrętki)
  • Wysokość: 6 mm
  • Szerokość: 6 mm
  • Waga: 1,39 g

* Wszystkie produkty sprzedawane przez naszą galerię jubilerską Lovrin zostały sprawdzone przez Urząd Probierczy.

Szczegóły Produktu
Surowiec
Srebro
Motyw
Brak
Zapięcie kolczyków
Wkręty / sztyft
Płeć
Damskie
Kolor zdobienia/ cyrkonii
Odcienie czerwieni
Gramatura (g)
1.39
Szerokość (mm)
6
Wysokość (mm)
6

Tagi dla Kolczyki srebrne 925 z czerwoną cyrkonią na sztyfcie rubinowe wkrętki 1,39g to:

kolczyki sztyfty, kolczyki z cyrkoniami, prezent dla niej, kolczyki na sztyfcie, kolczyki srebrne 925, elegancka biżuteria, kolczyki rubinowe, biżuteria srebrna 925, klasyczne kolczyki, kolczyki 6mm, srebrna biżuteria, srebrne wkrętki, czerwona cyrkonia, czerwone kolczyki, biżuteria z czerwonym kamieniem, wkrętki z cyrkonią,

10 innych produktów w tej samej kategorii: