Szukasz ponadczasowego prezentu dla dziewczynki? Postaw na złoto.

Szukasz ponadczasowego prezentu dla dziewczynki? Postaw na złoto.

Złote kolczyki na długie lata

złote kolczyki kwiatyPonadczasowym prezentem, który może stać się pamiątką na całe życie są złote kolczyki. W przypadku dzieci, warto postawić na subtelne wzornictwo, które nigdy nie wyjdzie z mody, dzięki czemu obdarowana dziewczynka będzie mogła nosić otrzymany prezent przy wielu różnych okazjach. Dobrym rozwiązaniem będą na przykład złote kolczyki dla dzieci zdobione gładkim serduszkiem, zapinane na zapięcie angielskie, często stosowane w biżuterii dziecięcej. Jeśli szukasz czegoś nieco bardziej zdobnego, ale nadal utrzymanego w prostej stylistyce, postaw na kolczyki w kształcie rozetki z osadzoną wewnątrz cyrkonią. Jeżeli bliższe Ci jest z kolei bogatsze wzornictwo, strzałem w dziesiątkę będą wykonane z żółtego złota kolczyki zdobione delikatnym kwiatuszkiem z cyrkonii, ze znajdującym się w centrum jasno-różowym kamieniem.

Niezależnie od tego, na jaki wzór się zdecydujesz, zwróć uwagę, by kolczyki pochodziły z zaufanego źródła – tylko to będzie gwarancją ich jakości. Upewnij się, że sklep, w którym dokonujesz zakupu oferuje wyłącznie produkty sprawdzone przez Urząd Probierczy. Wybieraj też złote kolczyki wykonane w próbie 333 i 585, dzięki czemu biżuteria będzie służyła dziecku przez lata.

Piękno w prostocie - celebrytka

złota bransoletka sznurkowa skrzydłoCelebrytka - co kryje się pod tą intrygująco brzmiącą nazwą? Pomysł na doskonały prezent biżuteryjny dla dziecka. Celebrytki to między innymi delikatne bransoletki (dostępne są również naszyjniki, kolczyki czy pierścionki) z zawieszkami w różnych kształtach, które można dobrać do osobowości i preferencji obdarowywanego dziecka. Możesz wybierać wśród wzorów takich jak koło, przynosząca szczęście ważka, serduszko, symbol nieskończoności, dobrze znana czterolistna koniczyna i wiele innych.

Prezent od serca, czyli personalizacja

srebrne kolczyki z cyrkoniamiDoskonałym pomysłem, który sprawi że Twój prezent stanie się naprawdę wyjątkowym, będzie tzw. personalizacja. Dlatego pomyśl o grawerze. Kupujesz złote kolczyki dla dziewczynki? Dobierz do nich pudełko ze specjalną dedykacją umieszczoną na tabliczce w złotym lub srebrnym kolorze. Warto dowiedzieć się czy w sklepie, w którym dokonujesz zamówienia, nie obowiązuje żaden limit znaków, dzięki czemu będziesz mógł umieścić na tabliczce swoją ulubioną sentencję, a nawet krótki wiersz. Upewnij się też, że przed ostatecznym wykonaniem graweru otrzymasz projekt tabliczki z tekstem do wglądu i akceptacji. Dzięki temu będziesz mógł wprowadzić ewentualne poprawki, na przykład w układzie tekstu.

Twój wybór padł na bransoletkę celebrytkę, lub łańcuszek z piękną zawieszką? Jeśli tak, może lepszym wyborem będzie grawer na biżuterii? W tym przypadku ze względu na niewielką dostępną powierzchnię musisz liczyć się z ograniczeniem co do liczby znaków. Wówczas doskonale sprawdzą się na przykład inicjały obdarowanego dziecka, lub data chrztu czy pierwszej komunii.

Zakupy bez wychodzenia z domu

Jeśli dzięki naszemu poradnikowi już zdecydowałeś jaki typ biżuterii chcesz wybrać, a brakuje Ci czasu na chodzenie po salonach jubilerskich, postaw na sklep internetowy. Galerie biżuterii online oferują zwykle większy wybór niż tradycyjne jubilerskie sklepy stacjonarne, jednocześnie gwarantując taką samą jakość i satysfakcję z zakupu. Jeśli do tego dodamy możliwość bezpłatnej przesyłki, warto zostawić auto w garażu i nie wychodząc z domu, za pomocą kilku kliknięć myszką kupić wspaniałą pamiątkę na lata.

Wszystkie komentarze

Zostaw odpowiedź