Jaka powinna być biżuteria ślubna?

Jaka powinna być biżuteria ślubna?

Jak dopasować biżuterię do sukni ślubnej

złote kolczyki z brylantamiWybierając biżuterię ślubną, powinniśmy zwrócić uwagę na ogólne zasady dopasowywania biżuterii do stylizacji. Dodatkowe aspekty będą dotyczyły jedynie rodzaju biżuterii i jej ogólnej estetyki. Powszechnie uznaje się, że biżuteria powinna pasować zarówno kolorystycznie jak i stylowo do stroju jaki mamy na sobie. W przypadku biżuterii ślubnej, to suknia staje się wyznacznikiem podczas dobierania odpowiednich dodatków. Kolor biżuterii powinien zostać ustosunkowany do kolorystyki makijażu i jego nasycenia. Warto kierować się również tak zwaną zasadą odwrotności, pamiętając przy tym, że mniej często oznacza lepiej. Dzięki odpowiednio wybranej biżuterii, w sprytny sposób możemy podkreślić nasze atuty, bądź odciągnąć uwagę od pewnych mankamentów. Przyglądnijmy się zatem długości szyi, kształtowi twarzy, a także oceńmy swoją figurę. Osoby o drobnej budowie, powinny wybrać biżuterię raczej skromną. Delikatne dodatki nie przytłoczą ogólnego wizerunku.

Komplety i naszyjniki do ślubu

srebrny komplet biżuterii ślubnejW odpowiednim dobrze naszyjników ślubnych, istotne jest aby sugerować się stylem sukienki. Jeśli suknia będzie skromna, bez dodatkowych zdobień, wtedy z całą pewnością możemy pozwolić sobie na zainwestowanie w rzucającą się w oczy i ekstrawagancką biżuterię, ze zdobieniami o wyrazistym akcencie.

Zabiegane przyszłe Panny Młode, powinny wziąć pod uwagę gotowe komplety biżuterii ślubnej. Są one projektowane w taki sposób, aby wykonanie i estetyka kolczyków była zrównoważona wraz z naszyjnikiem. Pamiętajmy o tym, że zwisające kolczyki z ciężkimi kamieniami i tak samo ciężko wykonana kolia na szyi kobiety, może dać zupełnie odwrotny efekt od oczekiwanego.

Gdzie najlepiej kupować biżuterię do ślubu?

Reasumując, główną zasadą idealnego doboru biżuterii ślubnej, jest dopasowanie jej do sukni i do odcienia makijażu Panny Młodej. Kieruj się również swoimi upodobaniami gdyż najważniejsze jest to, jak Ty będziesz się czuła w dobranej stylizacji, w tym jakże niezwykłym dniu. Może to dość kontrowersyjne stwierdzenie, jednak ubiór - a w szczególności dodatki, wpływają na nasze samopoczucie. Czuj się swobodnie i komfortowo, a goście niech zachwycają się Tobą i bijącym od Ciebie blaskiem!

Jeśli jesteś zdecydowana na zakup biżuterii, która uzupełni Twą kreację, odwiedź nasz sklep jubilerski Lovrin. Szeroki wachlarz asortymentu umożliwi Ci wybór dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli potrzebujesz porady, nasi doświadczeni pracownicy chętnie pomogą Ci zastosować się do wszystkich zasad i oczekiwań, aby wytypować biżuterię Twoich marzeń.

Może się wydawać, że porad dotyczących doboru odpowiedniej biżuterii ślubnej jest tak wiele, że nie sposób się do ich wszystkich odnieść. Jednak jeśli spojrzymy na to z dystansu i posłuchamy własnych odczuć, z całą pewnością podejmiemy właściwą decyzję. Nie zapominajmy, że zawsze powinniśmy zapytać o zdanie osobę trzecią, która wyrazi obiektywną opinię.

Wszystkie komentarze

Zostaw odpowiedź